Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego

Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Nowoczesne urządzenie służy do trwałej i całościowej regeneracji tkanki skórnej, a także do wzmożonej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z użyciem takiego lasera odbywa się szybko oraz daje doskonałe efekty. W dodatku, z zabiegu można korzystać gdy chciałoby się odmładzać skórę po oparzeniu słonecznym, polepszyć jej odcień, wygładzić zmarszczki albo blizny po zabiegach chirurgicznych. Świetnie zabieg nadaje się również do redukowania blizn po trądziku. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. Skóra jest w znacznie polepszonej formie. Wykonać można również Powiększanie ust Lublin, które skutecznie podnosi samoocenę Pań.

Pełen rezultat dostrzegalny jest z kolei po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W rezultacie prawie natychmiast po jego ukończeniu można wrócić do dawnych czynności. W zależności od tego, jak uszkodzona jest tkanka skórna, zabieg można powtarzać od 3 do 6 razy, celem uzyskania doskonałych rezultatów. Przerwa między każdą z ingerencji powinna trwać od 2 do 4 tygodni.

Bardzo często zabiegi laseroterapii łączy się z osoczem bogatopłytkowym, co przyspiesza odnowę. Blizny Lublin to nie całkowity obszar, w jakim może być wdrożone leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdza się on też w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha oraz w redukowaniu cellulitu. W trakcie zabiegu urządzenie wykona w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skupionych wiązek światła.

W nadzorowany sposób uszkadzane są wybrane obszary naskórka oraz skóra właściwa. Im głębiej dotrze światło lasera, tym większa jest ilość wytworzonej tkanki. Proces leczenia jest szybki, bez widocznych ran. Każdy zabieg jest bezpieczny, a przed jego wykonaniem ma miejsce konsultacja. Klienci dowiadują się, czy mogą zostać zakwalifikowani. Specjaliści zaznajamiają ich także z rekomendacjami przed zabiegiem a także pozabiegowymi. W klinice od pierwszej wizyty można poczuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY