Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Stała moda na klasykę – make-up

Tak samo jak w kwestii ubioru są miarodajne klasyczne zestawy, które są modne zawsze, niezależnie od wszystkich nowinek oraz zmieniających się w fantastycznym tempie trendów, tak samo należałoby znać podstawowe zasady, dzięki którym make-up będzie zawsze na czasie.

Moc klasyki w modzie bazuje na tym, iż można jej użyć zawsze i zawsze będzie się opisywać bezbłędnie. Sztuka imponującego makijażu polega na umiarze – przetestuj makijaż permanentny sutki. Nadmiar podkładu oraz tuszu do rzęs być może poprawnie wygląda podczas pokazów mody, na wybiegach oświetlonych jupiterami, tudzież sztywne imitacja propozycji przeznaczonych na takie okazje może zaowocować groteskowym następstwem maski, a tego żadna kobieta by nie chciała.

Wskutek tego należy pamiętać o podstawowej zasadzie, wedle której podkładu, fluidu oraz pudru należy na twarz nakładać tylko tyle, ile to nieodzowne. Należy też zdecydować, która część twarzy ma przyciągać uwagę: usta czy oczy? Nigdy nie można akcentować z równą intensywnością obu detalów, ponieważ powoduje to wrażenie losowego nadmiaru.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY