Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skuteczność testu NIFTY, oferowanego kobietom w ciąży w placówce Blumedica

Opcje, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus są nie do podważenia. Badanie to pozwala wykryć szeroką gamę zaburzeń oraz wad płodu już od 10 tygodnia ciąży. Badanie to wlicza się do nad wyraz dokładnych, wobec czego jego wykrywalność wyznacza się na poziomie 99%. W centrum medycznym Blumedica test nifty poznań udostępniony jest w trzech formach: BASIC, STANDARD oraz PLUS. Różnią się one pomiędzy sobą obszarem wykrytych wad. W zależności od tego, jakie badanie jest wykonane, na takie również zaburzenia wskazuje. Ich szczegółowy opis znajduje się na witrynie internetowej.

Test prenatalny NIFTY ceniony jest za dokładność pomiarów a także za to, iż jest kompleksowy oraz nieinwazyjny. To badanie genetyczne rekomendowane jest przyszłym mamom, a szczególnie tym, które mają 35 lat i więcej, o ile badanie przesiewowe wskazało u nich wysokie niebezpieczeństwo pojawienia się aneuploidii, a także u takich kobiet które miały potwierdzone zaburzenia chromosomów u siebie lub w rodzinie. Dobrze będzie mieć świadomość tego, że zaburzenia genetyczne mogą występować w każdej ciąży.

Z tego względu też wskazany test jest zalecany wszystkim kobietom, niezależnie od wieku i ryzyka genetycznego. Każda przyszła mama, która ma pytania co do testu może kontaktować się z obsługą placówki oraz wpisać na test. Cennik za test podany jest na witrynie internetowej. Badanie jakim jest test NIFTY zazwyczaj wywołuje stres u pacjentki, natomiast w chwili gdy będzie ona pod opieką Blumedica, będzie miała powód tylko do usatysfakcjonowania. Placówka z Poznania specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, również tych z zagrożeniem. Interdyscyplinarna pomoc położnicza wynika z tego, że ginekolodzy stale podwyższają umiejętności.

Testy genetyczne dla kobiet ciężarnych są przeprowadzane precyzyjnie, a kobiety, które w nich uczestniczą mają gwarancję, że będą wzorcowo otoczone troską. Informacje na temat testu a także informacje organizacyjne podane są na stronie placówki.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY