Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pernamentny makijaż – jak można go zrobić

Codzienne malowanie może zająć niejednej pani nawet dwie godziny każdego dnia, tak więc godzin takich przez rok zrobi się naprawdę dużo. Ciekawą alternatywą dla tak spędzanego czasu będzie makijaż permanentny, przy pomocy którego można trwale zaakcentować swoją urodę, bez konieczności stania przed lustrem.

Przeważnie tę metodę stosuje się w przypadku ust, oczu oraz brwi. Dzięki zabiegowi usta zyskują dużo ładniejszą barwę i poprawione kontury, natomiast w przypadku oczu najczęściej będzie to dolna lub górna kreska.

Zasada permanentnego makijażu polega na tym, że pod skórę wprowadzone zostają odpowiednie pigmenty. Jest bardzo podobne do tatuażu, ale pigmenty są dużo bardziej delikatne jeśli chodzi o nasycenie barw, ponieważ jedynie mają zaakcentować urodę. Pigment jest również płycej wprowadzany, co sprawia że rezultaty będą się utrzymywać przez parę lat. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz większa liczba kobiet, które cenią sobie wygodę, a jednocześnie chcą przepięknie na co dzień się prezentować.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY