Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesny zestaw do rehabilitacji oraz ćwiczeń po udarze mózgu

FitMi to nowoczesny zestaw do rehabilitacji i ćwiczeń po udarze mózgu. Proponuje go firma UdarRehab za pomocą witryny www. Taka gra rehabilitacyjna nie jest skomplikowana, czyli osoby z niepełnosprawnością mają możliwość bezproblemowo dobrać dla siebie adekwatne zadania. Dzięki takiej metodzie do jakiej zalicza się rehabilitacja po udarze przede wszystkim polepszy się ich sprawność rąk, dłoni, tułowia a także nóg.

Używanie zestawu nie jest skomplikowane, wobec czego nie ma potrzeby przeprowadzać szkolenia. Urządzenie samo dostosuje się do poziomu niepełnosprawności u danej osoby. FitMi to komplet zalecany w terapii neurologicznej, na który można otrzymać dotację. Są to dwa bezprzewodowe krążki wraz z aplikacją terapeutyczną, przeznaczoną na komputer. Odbywające się seriami powtórzenie określonych zadań podczas grania zaangażuje mózg oraz stymuluje jego zdolność do powstawania nowych połączeń. Zaawansowane technologicznie urządzenie pozwala na wykonanie zwiększonej liczby serii niż w szpitalu lub w sanatorium.

Dodatkowo, to iż terapia ma miejsce w domu pozwala na utrzymanie wygody i częstsze ćwiczenia. Chory może również poćwiczyć o dowolnej porze, ponieważ nie jest uzależniony od żadnego rozkładu ćwiczenia. Tak skuteczna rehabilitacja neurologiczna po udarze mózgu jest bazą do tego, żeby pacjent miał możliwość wrócić do dobrej kondycji zdrowotnej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY