Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Najważniejsze informacje na temat wybielania zębów we wrocławskim gabinecie Witadent

We wrocławskim gabinecie stomatologicznym w zakresie stomatologii estetycznej przeprowadza się wybielanie zębów. Przeciwwskazania do zabiegu to: niewłaściwa higiena jamy ustnej, uszkodzenia mechaniczne zębów, wiek klienta poniżej osiemnastego roku życia, próchnica, spora ilość wypełnień oraz uzupełnień protetycznych stałych, wrażliwa zębina, stany zapalne dziąseł i przyzębia, okres ciąży i karmienia piersią, palenie tytoniu, alergia na składniki zastosowane w wybielaniu, zaburzenia czynności stawów skroniowo – żuchwowych oraz przyjmowanie pewnych leków, takich jak psychotropowe bądź przeciwpadaczkowe. W innych wypadkach pacjenci, którym będzie zależało na usunięciu przebarwień mogą to zrobić bezproblemowo. Wybielanie zębów realizowane przez doświadczonych dentystów przyniesie dokładnie takie wyniki, na jakich im będzie zależeć. Poszczególne rekomendacje i rozkład zabiegu omówione są ze stomatologiem już podczas pierwszej konsultacji. Stosowana jest metoda nakładkowa lub przy wykorzystaniu lampy beyond whitening. Chorzy często zdecydowani są na wybielanie zębów martwych, gdyż często zęby po leczeniu kanałowym mają innego rodzaju odcień, różniący się od pozostałych. Metoda wybielania dopasowana jest do wymagań pacjenta a także jego stanu uzębienia, co daje najlepsze rezultaty. Chory jest informowany o tym, że nie może: palić papierosów, pić kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, koloryzowanych napojów a także nie może przyjmować preparatów przeciw nadkwasocie żołądka przez jakiś okres czasu po wybielaniu. Rekomandowane jest powstrzymanie się od używania pozostałych środków wybielających. W czasie, gdy założone są szyny, należy uniknąć picia i jedzenia. Dopasowanie się do podanych zaleceń oddziałuje na efektywność wybielania. Pacjentki mają przeświadczenie, że stosowane w czasie
wybielanie wrocław techniki są bezpieczne. Tylko powinny ich unikać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Wybielanie z pewnością nie wpływa na stan szkliwa oraz nie stworzy ryzyka powstania próchnicy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY