Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Elegancko wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta

Luksusowo wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta jest mieszkaniem polecanym przez dotychczasowych turystów. Miejsce to rekomendowane jest dla dużej liczby osób, z uwagi na to, że może tutaj mieszkać nawet sześć osób. Mieszkanie należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej przedstawicielami można kontaktować się przez formularz internetowy albo telefonicznie: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Wtedy każdy dowie się detali na temat założonej rezerwacji.

Mieszkanie można wynająć na dłuższy czas, a ze względu na to że jest w pełni wyposażone to można tu spędzać więcej czasu. W mieszkaniu znajdują się: telewizor z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, część wypoczynkowa, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, komplet kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, sporych rozmiarów taras z widokiem, jak i dostępny jest garaż na pilota z miejscem parkingowy.

Goście chwalą inne udogodnienia, jakie nie zawsze umieszczone są w innych apartamentach: bezpieczny parking, plac zabaw dla dzieci przy obiekcie, nocleg darmowy dla pociech do trzeciego roku życia, możliwość zapłaty kartą lub online. W miejscu tym są również akceptowane zwierzęta, bez dodatkowej opłaty. Meldować można się od godziny 15, a opuścić apartament należy do godziny 12 w dniu wyjazdu. Warunki pobytu właściciele przedstawiają na stronie www i w przypadku konieczności omawiają je bezpośrednio z gośćmi.

Można też negocjować zasady zakwaterowania, co jest kolejnym walorem i motywuje do odwiedzin. Wybierając apartament można mieć pewność, że będzie się idealnie spędzać wolne chwile albo podróż służbową. Atuty motywujące do tego, by bukować pobyt to: nowoczesny wystrój, wygoda, kompletne wyposażenie, doskonałe usytuowanie, możliwość wynajmowania apartamentu o każdej porze roku a także atrakcyjna cena.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY