Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Blog w sieci – źródło informacji i wspomnień

Pisanie dziennika jest zajęciem, które uprawiają ludzie od wieków. To naturalnie dzięki pamiętnikom zachowała się wiedza sprzed lat. To właśnie dzięki pamiętnikom dostępny jest też obraz dawnych epok. We nowoczesnym świecie pisanie pamiętników papierowych powoli odchodzi do lamusa.

W miejsce pamiętnika papierowego są blogi, innymi słowy pamiętniki internetowe rodzaju https://wiadomoto.pl/. Jest niemniej jednak gigantyczna różnica pomiędzy takim dziennikiem papierowym a blogiem. Dziennik papierowy był bardziej osobisty. Tudzież bloga, jaki jakkolwiek pracuje w internecie, może czytać każdy. Co prawda internet gwarantuje pewną ochronę własności osobistej, jednak i tak wszyscy mogą mieć dostęp do zapisu refleksów czy przeżyć. Pamiętnikarstwo uprawiane jest także w social środki masowego przekazu.

Social media to, poza blogami, rozmaite portale społecznościowe, muzyczne oraz inne, na jakich ludzie poznają się, zamieniają wrażeniami, zwierzają się sobie. Prowadzenie dzienników internetowych jest niesłychanie legendarne wśród młodych ludzi.

Trzeba jednakże wiedzieć, iż tego typu zwierzenia prowadzą też co poniektóre gwiazdy, jak i politycy. Wiadomo jednak, iż takie pamiętniki ludzi publicznych różnią się od pamiętników osób totalnie anonimowych. Politycy na swoich blogach zazwyczaj komentują najświeższe doniesienia z życia polityki, a też wchodzą w polemiki światopoglądowe ze swoimi kolegami z rządu.

Gwiazdy natomiast donoszą o swoich koncertach, pokazach mody czy filmach, w których zagrały. Blog jako pamiętnik może być totalnie anonimowy, jednakowoż niektórzy lokują na nim swoje zdjęcia, piszą czym się zajmują, skąd pochodzą. To typ pewnego oczyszczenia, ponieważ oraz tak piszą o rzeczach, jakie inni ludzie odczytują na odległość. Nieraz niemniej jednak zdarza się, że przez treści umieszczane na blogu dana osoba jest szykanowana w swoim środowisku, dotyczy to przede wszystkim dzieci. Dlatego też wszyscy rodzice powinni być czujni i zwracać uwagę na to, co robi ich dziecko w sieci i jak to na niego wpływa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY